четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Марко Јариќ ја изгуби главата по оваа убавица: Ги запозна и ќерките со новата девојка- еве како уживаа (ФОТО)

Марко Јариќ ја изгуби главата по оваа убавица: Ги запозна и ќерките со новата девојка- еве како уживаа (ФОТО)

Славниот кошаркар Марко Јариќ веќе некое време ужива во љубовната врска со убавата манекенка Бони Мјулер.

Иако до сега не се појавувал во јавност со неа, решил да направи мал исчекор.

Марко, својата нова љубов ја запознал со ќерките Сиена и Валентина, па ги одвел на веслање, а фотографијата од семејниот излет ја споделил и со своите следбеници на Инстаграм.

Додека Бони веслала, ќерката на Јариќ уживала во погледот на езерото.

Најнови вести

Коронавирус