сабота, 30. мај 2020. Вести денес: 90
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Марјана Станојковска со емотивна посвета за Влатко Илиевски (ФОТО)

Марјана Станојковска со емотивна посвета за Влатко Илиевски (ФОТО)

Една година помина…. Се уште не можам да поверувам и не сакам да поверувам … Фалиш Влатче и засекогаш ќе недостасуваш, напиша Марјана Станојковска.

Инаку, Марјана и Влатко Илиевски беа првиот водителски пар на естрадниот магазин „Бекстејџ“.

Младиот пејач почина на денешен ден пред една година.

Коронавирус