четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 1
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Марјана Станојковска си го смени имиџот: Направи драстична промена на косата (ФОТО)

Марјана Станојковска си го смени имиџот: Направи драстична промена на косата (ФОТО)

Убавата лото-водителка Марјана Станојковска си ги смени имиџот.

Таа направи промена и долгата руса коса по која е со години препознатлива, сега ја скрати.

Коронавирус