сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 128
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Марјана Станојковска го одзема живот во секси бикини!

Марјана Станојковска го одзема живот во секси бикини!

Како што тоа секојдневно го прави, поготово сега додека ужива во Грција, Марјана Станојковска повторно позира во бикини за сите оние кои ја следат на друштвените мрежи, овој пат во најжешка варијанта.

Марјана повторно се пофали со фотографија на која позира во провокативна поза, овој пат се пожали дека нејзините нозе не можат да фатат боја.

 

 

Парламентарни избори 2020