четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 161
home Познати

Марјана позираше на плажа без долниот дел од костимот за капење – сакаше безуспешно да го скрие овој дел само со провидна наметка (ФОТО)

Марјана позираше на плажа без долниот дел од костимот за капење – сакаше безуспешно да го скрие овој дел само со провидна наметка (ФОТО)

Летото е во полн ек, а македонските јавни личности почнаа да објавуваат фотографии и видеа од своите летни авантури.

Градовите се празни, а луѓето уживаат на плажите покрај вода.

И Лото Маријана замина на заслужен одмор, од каде редовно секојдневно споделува фотографии во бикини, истакнувајќи го своето совршено тело.

Таа ги изненади своите фанови кога позираше во чипкана проѕирна наметка, која одлично ја истакнува нејзината фигура.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Коронавирус