четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 209
home Познати

Марјана е кралица на „Тик-Ток“: Од нејзиното врцкање мозокот ќе ви стане рингишпил (видео)

Марјана е кралица на „Тик-Ток“: Од нејзиното врцкање мозокот ќе ви стане рингишпил (видео)

Марјана Станојковска постави предизвик на Инстаграм со апликацијата „Тик-Ток“ и им го помати умот на следбениците.

Тешко кој би можел да и парира, а добро познато е дека Марјана одлично ги владее сите танци, а оваа апликација е само начин да потврди дека е најдобра.

Каков стил на музика и да игра, секси Mарјана плени со своето врцкање и секое движење на телото.

„Кралица“, „Секс бомба“, „Најдобра“, се само мал дел од коменатрите оставени за видеата кои таа ги објавува.

На последното каде танцува на песна од Џенифер Лопез и носи перика, некои од фановите и сугерираа дека потемна боја на коса подобро и стои и дека сакаат наскоро да ја видат со таква промена.

Ако се уште не сте се расониле, погледнете го видеото за убаво да ги разбистрите очите:

Најнови вести

Коронавирус