среда, 7. декември 2022. Вести денес: 14
home Познати

Марина Туцаковиќ првпат се огласи по повод тешката болест

Марина Туцаковиќ првпат се огласи по повод тешката болест

После информацијата дека Марина Туцаковиќ се разболела од тумор на дојката, по што била подложена на операција, се огласи и самата авторка на најголемите домашни хитови и ја откри својата вистинска здравствена состојба.

-Другари, медиуми, сите заедно… Да не доаѓате до погрешни инфромации, на овој начин и во оваа прилика се огласувам тука, им се обрати Марина на сите.

„Идеме понатака, па до кај ќе стигнеме“, напиша Марина меѓу другото.

Qatar 2022