четврток, 28. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Марија Шерифовиќ во болки – пејачката е на голема мака

Марија Шерифовиќ во болки – пејачката е на голема мака

Марија Шерифовиќ во последно време мака мачи со болките во грбот за што јавно се пожали и во своите видеа на Јутјуб.

Пејачката сега детално прозборе за ова.

-Се појавија некои одредени проблеми со дискусхернијата. Мислам дека многу млади во последно време го имаат истиот проблем. Дисциплината е важна во се, па така и во овој процес на лечење. Се трудам да бидам одговорна и да се придржувам до советите од лекарите, откри Шерифовиќ.

Пејачката наскоро ќе одржи и солистички концерт се со цел да собере средства за помош за лекување за малата Миња Матиќ.

Коронавирус