понеделник, 21. септември 2020. Вести денес: 9
home Познати

Марија Шерифовиќ уште еднаш победи на Евровизија: Нејзиниот настап на празните белградски улици доминираше на шоуто (ВИДЕО)

Марија Шерифовиќ уште еднаш победи на Евровизија: Нејзиниот настап на празните белградски улици доминираше на шоуто (ВИДЕО)

Наместо Евровизија, годинава гледавме алтернативно шоу организирано со евровизиските претставници.

Најмоќниот настап дефинитивно беше оној на Марија Шерифовиќ снимен на празните белградски улици.

Фановите на шега коментираат „Марија уште еднаш победи на Евровизија“, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус