понеделник, 1. август 2022. Вести денес: 78
home Познати

Марија Шерифовиќ со ботокс и силикони?! Погледнете ја оваа трансформација (ФОТО)

Марија Шерифовиќ со ботокс и силикони?! Погледнете ја оваа трансформација (ФОТО)

Пејачката Марија Шерифовиќ е многу активна на социјалните мрежи, претежно на Инстаграм, но никогаш не користи филтeри кога се слика, како што прават многу јавни личности.

Сепак, сега таа не можеше да одолее на новиот филтер на Инстаграм, кој стана хит на оваа мрежа. Имено, тој покажува како би изгледале како да имате премногу силикон во усните, јагодичките и ботоксот на лицето.

Пејачката објави видео со споменатиот филтер на Инстаграм и на тој начин ги изненади, но и слатко ги насмеа своите следбеници.

Коронавирус