четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 197
home Познати

Марија Шерифовиќ проговори за својот однос со татка си

Марија Шерифовиќ проговори за својот однос со татка си

Пејачката Марија Шерифовиќ откри детали од приватноста, а потоа проговори и за семејните односи.

Иако не беше до добри односи со татка си Рајко, пејачката сепак попшути и му помогна кога тоа му беше најпотребно.

-Родителите не можеме да ги бираме, јас своите родители ги сакам, сите имаме вакви или такви моменти и проблеми со семејтвото, само разликата е во тоа што некој е јавна личност, па тоа се знае, а за другите не… така да Шерифовиќ се во Крагуевац, уживаат мирни, открива Марија за српски Курир.

Коронавирус