петок, 5. март 2021. Вести денес: 89
home Познати

Марија Шерифовиќ го покажа своето “ДЕТЕ“ – слатка фотографија со опис кој збунува

Марија Шерифовиќ го покажа своето “ДЕТЕ“ – слатка фотографија со опис кој збунува

Пејачката Марија Шерифовиќ беше тажна кога нејзиното куче Роби почина пред две години, па таа реши да купи англиски булдог, кој го нарече Хак.

Таа дури создаде и профил на Инстаграм за него.

„Моето дете најубаво“ – напиша пејачката покрај нивната заедничка фотографија.

Многумина ги гледаат своите миленици како деца, но ретко кој отишол толку далеку да ги нарече така во јавност.

 

Коронавирус