недела, 31. мај 2020. Вести денес: 87
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Марија Шерифовиќ ги шокираше фановите во цветен фустан: Досега не сте ја виделе во вакво издание (ФОТО)

Марија Шерифовиќ ги шокираше фановите во цветен фустан: Досега не сте ја виделе во вакво издание (ФОТО)

Српската пејачка Марија Шерифовиќ ретко кога се појавува во фустани и здолништа, но сега одлучила да направи промена.

Пејачката облекла цветен фустан, па се фотографирала во дворот, а на многумина им се допаднала во вакво издание.

Таа само кратко порачала: „Добро утро, забушанти“.

Коронавирус