среда, 28. септември 2022. Вести денес: 174
home Познати

Марија Шерифовиќ г*ла на базен: Друштво и прави пејачката која ослабе скоро 90 килограми

Марија Шерифовиќ г*ла на базен: Друштво и прави пејачката која ослабе скоро 90 килограми

По завршувањето на музичкиот натпревар „Звездите на Гранд“, Марија Шерифовиќ замина во Босна и Херцеговина заедно со победникот, чиј ментор беше таа.

Марија и Махир Мулалиќ ги чека турнеја, а за време на паузата се релаксираат заедно со остатокот од тимот, а меѓу нив е и минатогодишната победничка Џејла Рамовиќ.

Тие беа на базен, а во еден момент Махир ја сними Марија како се збрчка во водата и ужива, додека Шерифовиќ ја снимаше нејзината учесничка Крстиња Тодоровиќ, која изгуби скоро 90 килограми за време на своето учество во „Звездите на Гранд“.

Најнови вести

Коронавирус