петок, 3. јули 2020. Вести денес: 255
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Познати

„Марија брате?“ Кога Шерифовиќ ја виде Карлеуша полугола не престана брутално да ја гледа во бујното деколте (ВИДЕО)

„Марија брате?“ Кога Шерифовиќ ја виде Карлеуша полугола не престана брутално да ја гледа во бујното деколте (ВИДЕО)

Марија Шерифовиќ е уловена како ја „мерка“ Јелена од глава до петици, но најмногу се задржа околу делот на нејзините гради.

Имено додека се снимала емисијата „Ѕвездите на гранд“ и додека Марија мислела дека никој не ја гледа таа била фатена од камерата како ја „мерка“ Карлеуша и тоа во делот на нејзините гради со оглед на тоа дека носела длабоко деколте.

По оваа нејзина реакција видеото стана хит на социјалните мрежи, а фановите и порачаа: Марија Брате…

Најнови вести

Парламентарни избори 2020