четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Познати

„Манијаците не спијат“: Карлеуша намерно објави видео доцна во ноќта, а од глетката некои не можеа да заспијат цела ноќ (ВИДЕО)

„Манијаците не спијат“: Карлеуша намерно објави видео доцна во ноќта, а од глетката некои не можеа да заспијат цела ноќ (ВИДЕО)
FOTO: ANTONIO AHEL/ATAIMAGES

Пејачката и членката на жирито на „Ѕвездите на гранд“ Јелена Карлеуша на социјалните мрежи објави видео снимка која привлече големо внимание, особено што беше објавена во доцните часови од ноќта.

Имено таа на снимката игра пред огледало во минијатурен топ на себе, додека доле носеше прекратко мини здолниште кое наликуваше на се освен на тоа, коментираат фановите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Таа со ова докажа дека има струк како на девојче, а облините буквално и се совршени.

Иако видео снимката беше објавена доцна вечерта „манијаците“ буквално ја нападнаа Карлеуша со над 350 илјади прегледи за само неколку часа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Коронавирус