вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 199
home Познати

Манекенките подзинаа: Како е можно Софија Милошевиќ за само 48 часа по породувањето да има ваков стомак (ФОТО)

Манекенките подзинаа: Како е можно Софија Милошевиќ за само 48 часа по породувањето да има ваков стомак (ФОТО)

Познатата српска манекенка Софија Милошевич се породи во Мадрид и на свет го донесе го синот Алексеј, а таткото на момчето, фудбалерот Лука Јовиќ е пресреќен што има уште еден син.

Софија по породувањето на сите им покажа како изгледа околу 48 часа откако го роди синот.

Манекенката се здебелила само во стомакот, а цело време се хранела здраво, додека нејзините фотографии предизвикаа голем број коментари, па нејзините следбеници најмногу коментираа дека не веруваат во она што го гледаат.

Милошевиќ позираше во бела ноќница, и напиша на англиски јазик: „Сега е толку чудно за мене без голем стомак“.

Најнови вести

Локални избори 2021