четврток, 8. јуни 2023. Вести денес: 1
home Познати

Манекенката со овие фотографии докажа дека е една од најубавите жени во светот

Манекенката со овие фотографии докажа дека е една од најубавите жени во светот

Најпознатата светска плус сајз манекенка Ешли Грахам (30) повторно покажа дека привлекува внимание каде и да се појави. Овој пат објави слики од плажа.

-Најубава жена си на светот, ти си вистинска инспирација, и напишаа воодушевени обожаватели под фотографиите.

Ешли летото го помина на Миконос во Грција.

Инаку, убавата манекенка и следната сезона ќе го води и ќе биде продуцент на ТВ шоуто „American Beauty Star“.

 

 

Another day, another bikini ?

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Најнови вести