недела, 5. февруари 2023. Вести денес: 55
home Познати

Манекенката се изобличила: Фановите се загрижени и се прашуваат што ѝ се случило! (ФОТО)

Манекенката се изобличила: Фановите се загрижени и се прашуваат што ѝ се случило! (ФОТО)

Изгледот на поранешниот супермодел ги зачудил обожавателите

Некогаш важеше за најзгодната манекенка со необична убавина, а денес нема ни бледа сенка од таа жена.

Кејт Мос била фотографирана во Лос Анџелес, а токму тие фотографии предизвикале вистинска лавина од коментари. На нив поранешната манекенка изгледа речиси неприфатливо.

Неуредната коса и уморното и испиено лице не се нешто на коешто фановите се навикнати. Тие се загрижени и се прашуваат што ѝ се случило.

-На нејзиното лице се гледа дека не е среќна, коментирал еден обожавател.

-Дали нешто навистина ја мачи или можеби само имала лош ден, не знаеме, но дефинитивно изгледа многу лошо, следел уште еден коментар.