понеделник, 23. ноември 2020. Вести денес: 164
home Познати

Манекенката ја разгорела машката фантазија со фотографија во провокативно бикини

Манекенката ја разгорела машката фантазија со фотографија во провокативно бикини

Манекенката Софија Ричи, ќерка на славниот музичар Лајонел Ричи, овие денови ужива на Мајами каде одмара во друштво на своето момче – Скот Дисик.

Иако многумина се сомневаа дека таа врска ќе трае, убавата 21-годишна девојка не се одвојува од својот 15 години постар партнер, инаку поранешен партнер на Кортни Кардашијан со која има три деца.

 

View this post on Instagram

 

ready to let the sun go, and accept the cold.. i guess

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Софија се пофалила со фотографија на Инстаграм на која позира во минијатурно бикини кое е како создадено за неа.

Ќерката на Лајонел која може да се пофали со совршен изглед, и овој пат облекла провокативно бикини кое ја разгорело машката фантазија.

 

View this post on Instagram

 

Take me back ?

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Згодната русокоса има 6 милиони следбеници на Инстаграм кои едвај чекаат таа да објави некоја фотографија од себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

 

View this post on Instagram

 

Heaven ??‍♀️

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

 

View this post on Instagram

 

How’s your Thursday?

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Коронавирус