сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 88
home Познати

Малото девојче порасна во убавица: Македонската пејачка шокираше со изгледот на матурата (ФОТО)

Малото девојче порасна во убавица: Македонската пејачка шокираше со изгледот на матурата (ФОТО)

Ања Ветерова веќе неколку години ни покажува дека е сериозна во музиката и дека од неа може да се очекува многу.

Таа од мало дете прерасна во вистинска убавица.

Сите очекуваа на својата матура таа да се појави во уникатна креација, но таа отиде скалило погоре и ги изненади сите.

Многумина велат дека изгледа одлично и елегантно, но има и негативни коментари за оваа облека.

Yes, I enjoy wearing outfits that no one can wear! #prom2018

A post shared by A N N I A? (@anjaveterova) on

Коронавирус