вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 164
home Познати

Мало невнимание на Цеца ја разбуди фантазијата на фановите: Пејачката ја покажа долната облека на себе (ФОТО)

Мало невнимание на Цеца ја разбуди фантазијата на фановите: Пејачката ја покажа долната облека на себе (ФОТО)

Балканската sвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ беше на третман во еден салон, па со објавата од таму ја разбуди фантазијата на многумина.

Имено, Цеца снимала додека третманот бил во тек, а потоа камерата отиде малку нагоре. Ражнатовиќ носеше памучна долна облека од популарна марка која ја обожаваат милиони млади девојки.

Пејачката можеби не планирала да ги покаже гаќичките, но мало невнимание беше доволно.

 

Коронавирус