петок, 30. јули 2021. Вести денес: 29
home Познати

Малиот Жељко веќе се сврза за Цеца- кога ќе и го слушне гласот прави две работи кои ја топат пејачката (ФОТО)

Малиот Жељко веќе се сврза за Цеца- кога ќе и го слушне гласот прави две работи кои ја топат пејачката (ФОТО)

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ очигледно се повеќе изгубеното време поради коронавирусот сака да го искористи со својот внук Жељко.

Имено нејзиниот внук само една вечер помина во домот на пејачката на Дедиње по што таа и нејзиниот син се заразија со коронавирусот па бебето и Богдана мораше да заминат за Титл.

 

View this post on Instagram

 

Hvala svima na divnim cestitkama! ❤️?

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

-Богдана набрзо откако излегоа од болница со бебето замина за Титл бидејќи делот каде треба да се вселат нејзиниот син со сопругата и нејзиниот внук се уште се реновира. Во меѓувреме тие се заразија и со коронавирусот со што целата работа се одолговлечи, вели извор близок до пејачката за српски „Скандал“.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Тој додава дека Цеца и Богдана во моментов околу бебето се сложуваат одлично и дека таа го гледа својот внук секојдневно.

-Богдана секојдневно ја бара Цеца на Вибер и таа му пее и зборува на внукот, а кога тој ќе и го слушне гласот се смее и се радува, вели изворот.

 

View this post on Instagram

 

Lepotice moja,hvala ti za najlepsi poklon koji sam dobila od tebe,unuka Zeljka…..Vesela,hrabra moja devojcice,mnogo te volim…..❤️?

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Коронавирус