понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 127
home Познати

Мали корекции кои доведоа до големи промени на лицето на Анастасија – денес е вистинска убавица само поради овие операции

Мали корекции кои доведоа до големи промени на лицето на Анастасија – денес е вистинска убавица само поради овие операции

Српската пејачка Анастасија Ражнатовиќ неодамна призна за медиумите дека има направено пластична операција на себе и дека нема ништо против тоа.

Задоволната пејачка откри и повеќе ништо не би менувала на себе.

А, во меѓувреме додека Анастасија гордо споделува фотографии од своето лице и тело се појавија и фотографии од нејзиното лице пред естетските операции.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @hvala_plasticaru

Од нив се гледа дека пејачката го има корегирано носот и усните, а фановите едногласно и порачаа дека сега изгледа многу позаводливо.

„Малите корекции носат дефинитивно големи промени“, се дел од коментарите.

Најнови вести

Коронавирус