четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 148
home Познати

Маките на Цеца со ќерката Анастасија: Уште од мали нозе ова и го правеше на мајка и (ФОТО)

Маките на Цеца со ќерката Анастасија: Уште од мали нозе ова и го правеше на мајка и (ФОТО)

Откако потполно ги маѓепса сите фанови со фотографија од периодот кога имаше 10 година, Анастасија Ражнатовиќ отиде чекор понатаму, па овој пат го насмеа целиот регион со овој заеднички момент со својата позната мајка.

„Уште од тогаш и се качувам на глава“, порача Анастасија.

Во последно време ќерката на фолк пејачката Цеца често на социјалната мрежа Инстаграм објавува моменти од младите денови. Сепак, за помалку од месец дена и е дваесеттиот роденден, па тоа може да биде причина за сликовитото присетување на најубавите и најсимпатичните семејни моменти.