среда, 8. декември 2021. Вести денес: 39
home Познати

Македонскиот пејач стана татко по трет пат- еве како ќе се вика неговата трета ќерка (ФОТО)

Македонскиот пејач стана татко по трет пат- еве како ќе се вика неговата трета ќерка (ФОТО)

Македонскиот пејач Никола Перевски Пере од Нокаут по трет пат стана татко. Убавата порака ја сподели гордиот чичко, братот на музичарот.

Тој на социјалните мрежи сподели фотографија од мекиците и им порача на сите дека двете ќерки на Пере сега си добија и сестричка по име Софиа.

-Мекицииииии!!!🤗🤗🤗
Моите татко и мајка добија повторно внука!❤️
Мојот брат ја доби својата 3та ќерка со својата љубов Јована!❤️
Моите внуки Михаела и Каја добија сестра!❤️❤️❤️
Моите деца добија братучетка!❤️
Јас пак по трет пат сум горд чичко!🤗
А светот? Светот ја доби Софиа Перевска!👶😍👶❤️
Со љубов против сите зла!❤️🇲🇰❤️, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Најнови вести

Коронавирус