вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 3
home Познати

Македонскиот музичар со романтично изненадување за сопругата: Солзи радосници и многу емоции (ВИДЕО)

Македонскиот музичар со романтично изненадување за сопругата: Солзи радосници и многу емоции (ВИДЕО)

Познатиот македонски музичар Џамбо Агушев со уникатно изненадување за сопругата за роденден, кое таа го сподели на социјалните мрежи.

Ова романтично изненадување разбуди солзи во нејзините очи, а кога ќе го погледнете видеото, емоциите ќе се разбудат и кај вас.

Најнови вести

Локални избори 2021