петок, 6. декември 2019. Вести денес: 97
home Познати

Македонската учесничка во „Задруга“ и го украде фустанот на Луна Џогани- фановите и порачаа дека „грми“ за разлика од Луна (ФОТО)

Македонската учесничка во „Задруга“ и го украде фустанот на Луна Џогани- фановите и порачаа дека „грми“ за разлика од Луна (ФОТО)

Македонската учесничка во реалното шоу „Парови 2“ Елеонора Миљковиќ вчера гостуваше во емисијата „Народот прашува“ на една српска телевизија.

Таа изгледаше бомбастично според коментарите на социјалните мрежи истакнувајќи ја својата сексапилна фигура во минијатурен розов фустан.

Нејзиниот изглед и фустан секако немаше да крене прашина доколку претходно не го ископира од победничката на „Задруга 2“ Луна Џогани која во оваа комбинација ја започна трката за победа во ова реално шоу.

Најнови вести