четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Македонската пејачка за првпат ја покажа ќерката- ова е внуката на Наум Петрески (ФОТО)

Македонската пејачка за првпат ја покажа ќерката- ова е внуката на Наум Петрески (ФОТО)

Македонската естрадна брачна двојка, Анастасија Петреска и Владимир Поповски пред месец и половина станаа родители.

Пејачката и ќерка на Наум Петрески, за првпат ја покажа Андреа, но лицето на малата принцеза го покри со срценце.

Најнови вести

Коронавирус