среда, 21. октомври 2020. Вести денес: 134
home Познати

Македонската пејачка одговори дали ставила силикони- овие зборови многумина ќе сакаат да го прочитаат (ФОТО)

Македонската пејачка одговори дали ставила силикони- овие зборови многумина ќе сакаат да го прочитаат (ФОТО)

Младата и талентирана пејачка Мартија Станојковиќ станува се популарна во нашата земја, но и во регионот откако ги освои симпатиите на публиката преку учеството на музичкото шоу „Пинкови ѕвездички“.

Од мало слатко девојче, Мартија од Куманово порасна во вистинска убавица.

 

View this post on Instagram

 

🌊

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

Таа на социјалните мрежу често споделува и провокативни фотографии , на кои ги истакнува своите облини.

 

View this post on Instagram

 

whatever floats your boat babe

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

 

View this post on Instagram

 

💄

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

Тоа ги инспирираше фановите да ја прашаат дали вградила силикони.

 

View this post on Instagram

 

🥂

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

Таа со фотографија на Инстаграм им одговори на прашањето.

Коронавирус