среда, 3. март 2021. Вести денес: 17
home Познати

Македонската пејачка го следи светскиот тренд: Се соблече во најминијатурно бикини гола на снегот, погледот во овој предел ќе ви се замрзне

Македонската пејачка го следи светскиот тренд: Се соблече во најминијатурно бикини гола на снегот, погледот во овој предел ќе ви се замрзне

Трендот на соблекување на познатите личности позирајќи на снег не ги заобиколи ниту македонските личности.

По српските во регионот и брутално секси фотографиите на Јелена Карлеуша и Сандра Африка, од Македонија прва се соблече поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски, манекенката Кристина Димитриевска, а денес истото го направи и младата пејачка Теа Трајковска.

Пејачката буквално во минијатурно бикини со филџан кафе во раката им посака добро утро на фановите.

Инаку минатата година тоа го направи и Аделина Тахири.

Коронавирус