среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Македонската манекенка се соблече скроз гола и легна на пари (ФОТО)

Македонската манекенка се соблече скроз гола и легна на пари (ФОТО)

Македонската манекенка Емилија Розман за потребите на снимањето на видео спот за песна на групата „ДНК“ се соблече скроз гола.

Таа објави фотографија од снимањето на спотот, на која се гледа дека е целосно гола, а интимните делови ѝ се прекриени со пари.

Фотографијата веднаш собра стотици лајкови.

Коронавирус