петок, 5. март 2021. Вести денес: 0
home Познати

Македонската манекенка најхрабрa до сега: Во бикини среде плажа го покажа големиот труднички стомак (ФОТО)

Македонската манекенка најхрабрa до сега: Во бикини среде плажа го покажа големиот труднички стомак (ФОТО)

Катарина Ивановска е на нов летен одмор. 30-годишниот македонски модел ужива во убавините на грчкиот остров Антипаксос.

На фотографии кои убавата манекенка ги објави на Инстаграм, таа позира во бикини, истакнувајќи го пораснатото трудничко стомаче.

 

View this post on Instagram

 

#vacation #beautifuldestinations #island #beach #sun #paxos

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Најнови вести

Коронавирус