сабота, 21. мај 2022. Вести денес: 45
home Познати

Македонската „Гранд ѕвезда“ стегната во латекс го напрчи задникот, па го поткрена дуксерот: Љупка Арсовска провоцира и кога приватно позира (ФОТО)

Македонската „Гранд ѕвезда“ стегната во латекс го напрчи задникот, па го поткрена дуксерот: Љупка Арсовска провоцира и кога приватно позира (ФОТО)

Та е една од оние македонски учеснички вио регионалното музичко талент шоу која остави најсилен впечаток. Љупка Арсовска не само со својот глас туку и со својот изглед го привлече вниманието и на публиката и на жирито.

Со својот предизвикувачки секси изглед, младата македонска пејачка неретко знае да ги закова нејзините следбеници на социјалните мрежи за споделените фотографии на кои Љупка блеска како „расцутена пупка“ во сиот свој сјај.

Атрактивна, расна, стројна, бујна, младата убавица знае своите телесни атрибути да ги сподели, доволно за провокацијата да биде ударна, а сепак да не биде вулгарна. Нејзиниот најсилен адут, извајаниот, заоблен, секси задник е вистински празник за машките очи.

Стегната во тесно припиени латекс хеланки, пејачката одново ги споделила сите свои телесни убавини. Со напрчен задник во неколку провокативни пози, Љупка зрачи со сексапил во енормни дози.

За возбудата да биде комплетна, распеаната убавица го поткренала дуксерот до под ребра, колку за да ѕирне градникот, со што дополнително ја загреа и онака жешката атмосфера.

Ништо помалку возбудливи не се ниту позите во високи чизми и црни мрежести чорапи, во мини фустанче, латекс корсет и ракавици до надлактици.

Кога Љупка вака ќе се појави, предизвикува „пожар“… Затоа ПП апаратот секогаш е добро да и е при рака!

Најнови вести

Коронавирус