среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 101
home Познати

Македонската фолкерка не застанува: Откако се спореди себеси со Џенифер Лопез, сега се споредува со оваа светска ѕвезда (ФОТО)

Македонската фолкерка не застанува: Откако се спореди себеси со Џенифер Лопез, сега се споредува со оваа светска ѕвезда (ФОТО)

Македонската фолкерка Сузана Гавазова во чекор со светската мода.

Неодамна, Сузе се спореди со латино дивата Џенифер Лопез односно пејачката најде фотографии од себе и Џеј Ло на која се облечени во иста модна комбинација, па своите следбеници ги запраша на која подобро и стои.

По оваа паралела, Гавазова деновиве повторно со спореди со уште една светска ѕвезда, односно со Ники Минаж.

Имено, пејачката објави фотографија од 2018 година на која е облечена во бела маица и корсет, а до својата фотка „залепи“ и фотографија од Ники Минаж која е облечена во сличен стајлинг како и македонската пејачка.

„Ники или јас“, напиша Гавазова покрај објавата.

 

Најнови вести

Коронавирус