вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Македонската фолкерка го распосла бујното деколте на плажа- од блискиот кадар нема да ви биде добро (ФОТО)

Македонската фолкерка го распосла бујното деколте на плажа- од блискиот кадар нема да ви биде добро (ФОТО)

Македонската фолкерка Елена Велевска, која важи за една од најубавите пејачки, се соблече во бикини на плажа и за неа летото почна.

 

View this post on Instagram

 

♥️

A post shared by Elena Velevska (@elenavelevskafans) on

Велевска ги почасти своите фанови на „Инстаграм“ со фотографија од одморот во Грција, а деколтето е во преден план.

 

View this post on Instagram

 

♥️

A post shared by Elena Velevska (@elenavelevskafans) on

Најнови вести

Коронавирус