четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Македонската фолкерка го промени својот изглед (ФОТО)

Македонската фолкерка го промени својот изглед (ФОТО)

Фолк-пејачката Елена Влевска направи драстична промена во својот изглед.

Препознатлива по својата долга костенлива, повремено руса коса сега е црвена.

На својот Инстаграм профил Елена се пофали со новата фризура, а веднаш почнаа да пристигнуваат позитивни коментари за изгледот.

Коронавирус