четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 140
home Познати

Македонска фолкерка се спореди себеси со Џенифер Лопез: Таа или јас? (ФОТО)

Македонска фолкерка се спореди себеси со Џенифер Лопез: Таа или јас? (ФОТО)

Една од најубавите и најзгодни фолкерки на македонската страда, Сузана Гавазова се спореди со Џенифер Лопез бидејќи двете имаат облечено слична комбинација.

Имено, облечена во топ од црна чипка и црно тесно здолниште, фотографијата од 2016 година ја спореди со Џенифер Лопез на која е многу слично облечена, но во бела боја.

„Таа или јас“ напиша Сузана и ја објави фотографијата на Инстаграм.

Коронавирус