недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 42
home Познати

Маката по разводот го натера на сѐ: Еве што прави Кајмакоски во изолација во Србија (ФОТО)

Маката по разводот го натера на сѐ: Еве што прави Кајмакоски во изолација во Србија (ФОТО)

Пејачот Даниел Кајмакоски веќе извесен период живее во Белград каде започна и со редовни ангажмани во клубови.

Сеапк поради коронависрусот Даниел остана дома, во својот стан во Белград, од каде за првпат се огласи од самоизолација и порача дека станал експерт во приготвување на паста.

Имено тој објави неколку фотографии  за да ја долови својата умешност, потоа со спремна чинија порача дека во вакво време претпоставува дека сите се експерти за паста, па и тој, а во описот дополни „Да живее Италија“.

Коронавирус