понеделник, 20. март 2023. Вести денес: 120
home Познати

Мајката на Зејнеп се избори со ракот, еве како изгледаше без коса за време на битката (ФОТО)

Во актуелната серија „Се викав Мелек“ според улогата таа изгледа постаро, но во приватноста, Вахиде е како друга жена.
Мајката на Зејнеп се избори со ракот, еве како изгледаше без коса за време на битката (ФОТО)

Неодамна можевте да прочитате која е вистинската ќерка на актерката Вахиде Перчин која ја игра улогата на мајката на учителката Зејнеп.

Ако сте ја гледале турската серија „Сулејман величенствениот“ тогаш сигурно ја препознавте од улогата во тој филм.

Во актуелната серија „Се викав Мелек“ според улогата таа изгледа постаро, но во приватноста, Вахиде е како друга жена.

Инаку, пред неколку години таа се избори со ракот на дојка поради кој еден период ја изгуби и косата, но денес е среќна што ја победи лошата болест и ужива во тоа да го менува изгледот, особено фризурата.

Извор: ВИСТИНА

 

loading...

Најнови вести