сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 131
home Познати

Мајката на вереницата на Дарко Лазиќ веќе ја знаете, а сега Марина сподели фотографија од синчето и нејзиниот татко: „Дедо и внук“ (ФОТО)

Мајката на вереницата на Дарко Лазиќ веќе ја знаете, а сега Марина сподели фотографија од синчето и нејзиниот татко: „Дедо и внук“ (ФОТО)

Марина Гагиќ, свршеница на фолкерот Дарко Лазиќ, го искористи убав ден да се прошета по Тара со нејзиното синче и родителите. Нејзината мајка јавноста веќе ја запозна, а сега марина го претстави и татка си.

Таа на својот Инстаграм објави фотографии од прошетката, а особено се истакнува една. Таткото на Марина го качил својот внук „на ушка“ на рамениците, па најстариот и најмалиот заедно уживаа некое време во прошетката.
„Дедо и внук“ – гордо напишала Марина во описот на фотографијата. Еве како тоа изгледаше:

Локални избори 2021