петок, 10. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Мајката на новото фудбалско чудо на Рома е вистинска секс бомба- Лудува по Тоти и обожава да се фотографира во бикини (ФОТО)

Мајката на новото фудбалско чудо на Рома е вистинска секс бомба- Лудува по Тоти и обожава да се фотографира во бикини (ФОТО)

Николо Заниоло е еден од фудбалерите на Рома, кој најмногу се споменува во италијанските медиуми, а една од причините е тоа што многумина го споредуваат со Франческо Тоти.

Во центар на внимание е и мајката на младиот фудбалер, односно атрактивната Франческа Коста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by francescacosta (@frac77) on

 

View this post on Instagram

 

💗

A post shared by francescacosta (@frac77) on

Коста на нејзиниот Инстаграм-профил постојано објавува провокативни фотографии, а во минатото може да се забележат и објави на кои доминира токму Тоти, кој очигледно го обожава.

 

View this post on Instagram

 

…con te la serata perfetta …a presto vita mia @nicolozaniolo ❤️❤️❤️

A post shared by francescacosta (@frac77) on

 

View this post on Instagram

 

🖤🔐

A post shared by francescacosta (@frac77) on

Парламентарни избори 2020