сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 66
home Познати

Мајката на Џејла е вистинска риба: Таа изгледа како да и е сестра на пејачката, младо лице и згодно тело (ФОТО)

Мајката на Џејла е вистинска риба: Таа изгледа како да и е сестра на пејачката, младо лице и згодно тело (ФОТО)

Вчерашниот ден беше многу весел во домот на пејачката Џејла Рамовиќ.

Имено, мајката на пејачката Едита Рамовиќ го прославувала својот роденден, а нејзината ќерка по тој повод и упати честитка на својата мајка преку социјалните мрежи.

-Среќен роденден мама. Многу те сакам, порача Рамовиќ во објавата на Инстаграм.

Коронавирус