среда, 31. мај 2023. Вести денес: 109
home Познати

Мајката на Дарко Лазиќ по посетата во болница прв пат дала изјава на медиумите, еве ги деталите

Мајката на Дарко Лазиќ по посетата во болница прв пат дала изјава на медиумите, еве ги деталите

Родителите на Дарко Лазиќ кој и понатаму е во критична состојба и е сеуште на интензивна нега, мајката Бранка и таткото Милан, како и новата девојка Марина Гагиќ, дошле денеска во болница каде се задржале дваесет минути.

Родителите го виделе пејачот за прв пат а по излегувањето од болница соопштиле среќна вест – дека нивниот син е подобро.

Подобро е!- рекла мајката на пејачот која од сообраќајката за прв пат дала изјава пред камера.

Најнови вести