четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 150
home Познати

Мајка и ќерка запеаја заедно, Анастасија ја засени Цеца (ВИДЕО)

Мајка и ќерка запеаја заедно, Анастасија ја засени Цеца (ВИДЕО)

Целото семејство Ражанатовиќ синоќа во луксузен белградски локал било дел од прослава која ја организирал семеен пријател.

Цеца за таа прилика одбрала црвен фустан до земја, но овој пат вниманието го украде нејзината ќерка Анастасија.

Таа облече комбинација со длабоко деколте и сите погледи беа вперени во неа.