недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 92
home Познати

Мајк Тајсон тврди: Бред Пит го фатив во кревет со мојата жена

Мајк Тајсон тврди: Бред Пит го фатив во кревет со мојата жена

На социјалните мрежи повторно стана актуелна темата како Мајк Тајсон во минатото ја фатил сопругата во неверство и тоа со Бред Пит.

Кружат и извадоци од емисија во која и самиот Тајсон објаснува како изгледал тој момент.

Мајк и сопругата Робин Гивенс биле интимни и за време на бракоразводната постапка, а во тој период таа се гледала и во Бред Пит. Во еден прилика Бред бил кај неа, кога нивниот интимен момент го прекинал Тајсон.

-Дојдов до нејзината врата, ѕвонам и никој не ми отвора. Видов дека автомобилот и е тука. Се доближив до прозорецот и видов силуета. Го задоволуваше бидејќи видов дека главата и се движеше горе-долу, кога тоа да ти биде Бред Пит. Еј, требаше да го видиш неговото лице кога ме виде. Целосно пребледе. Јасно можеше да се види дека е на некоја дрога и почна да ме моли да не го удрам, истакнал во емисијата Тајсон.

ЕУРО 2020

Македонија