среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 145
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Маја Беровиќ по долга пауза ги израдува фановите: Ова е најубавата фотографија која ја има објавено

Маја Беровиќ по долга пауза ги израдува фановите: Ова е најубавата фотографија која ја има објавено

Маја Беровиќ се повлече од медиумите откако се породи во февруари. Пејачката веќе не се огласува ниту на социјалните мрежи, што многумина ги збуни, а на обожавателите секако им недостигаат нејзините секојдневни објави.

Сепак, таа вчера после долго време објави нешто на Инстаграм каде позира со синот Лав.

-Среќен ден на мајките. Поздрав од капетанот на белиот брод, напиша Маја позирајќи со синот во раце кој неодоливо се смее и се радува.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial)

Коронавирус