петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Маја Беровиќ го прослави својот 34-ти роденден: Ваков подарок каков што она добила ниедна жена не би одбила! (ФОТО)

Маја Беровиќ го прослави својот 34-ти роденден: Ваков подарок каков што она добила ниедна жена не би одбила! (ФОТО)

Музичката sвезда Маја Беровиќ денес го прослави 34-от роденден, а во текот на целиот ден добива бројни честитки од нејзините обожаватели, како и од пријателите и членовите на семејството.

Беровиќ го прослави својот роденден со сопругот Ален во нивната семејна куќа во Австрија.

Точно на полноќ, Маја ги дувна свеќите од роденденската торта, а потоа го отвори подарокот.

Торбата што ја сакала долго време ја доби од нејзиниот сопруг, а следбениците на социјалните мрежи имаа можност да видат како изгледа.

Таа поминала време во текот на денот со пријателите и семејството на ручек што беше организиран во нејзина чест во ресторан во градот во кој живее.

 

Најнови вести