четврток, 6. мај 2021. Вести денес: 197
home Познати

Магнет за погледи: Александра Накова стегната во хеланки и длабоко деколте во теретана, a грдите ќе и испаднат (ФОТО)

Магнет за погледи: Александра Накова стегната во хеланки и длабоко деколте во теретана, a грдите ќе и испаднат (ФОТО)

Манекенката, ријалити учесничка и трендсетерка Александра Накова, перидов е стационирана во родната Гевгелија.

Таа редовно на социјалните мрежи објавува како го минува секојдевието, а според приложеното има доста исполнет ден.

Накова често знае да ја заскокотка машката фантазија, па така беше и овојпат.

Манекенката стегната во тесни хеланки и и деколтиран топ кој ги истакнува нејзините бујни гради позираше пред огледало.

Повеќе од сигурно е дека Накова е магнет за погледи, но веројатно на многумина им било тешко да се сконцентрираат на вежбање покрај ваква убавина и сексапил.

Најнови вести

Коронавирус