вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 156
home Познати

Магнет за машките очи – Антонија Гиговска мокра и г*ла во црно бикини на одмор во Албанија (ФОТО)

Магнет за машките очи – Антонија Гиговска мокра и г*ла во црно бикини на одмор во Албанија (ФОТО)

Антониа со своето момче, пејачот на „Либеро бенд“ Иван Јованов ужива на море.

Овој пат во Саранда, во Албанија. Русокосата убавица во костим за капење уште еднаш го сподели сиот свој телесен потенцијал, потсетувајќи дека телесниот раскош и е адут повеќе за успех.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Затоа Антониа и е „МАГНЕТ“ не само за публиката, туку и за „машки очи“, чии „влажни погледи“ се лепат за секоја од нејзините скокотливи објави.

Инаку Гиговска во Албанија го прослави и роденденот на своето момче Иван.

Локални избори 2021